poniedziałek - piątek
08.00 - 16.00
Powstańców Śl. 64
42-700 Sadów
728 477 180
602 252 015

Opakowania z tworzyw sztucznych

Polipropylen komorowy

Dzięki dużej odporności na warunki atmosferyczne, wodę oraz promieniowanie UV polipropylenu komorowego, wykonane z niego opakowania doskonale nadają się do transportu i magazynowania różnego rodzaju produktów. Przekładki, tacki transportowe i pudła są odporne na olej i większość chemikaliów oraz wyróżniają się dobrymi parametrami izolacyjnymi.
Tworzone z niego opakowania przystosowane są do wielokrotnego użytku, co pozwala na obniżenie kosztów magazynowania i transportu, lekkie i przystosowane do wielokrotnego zginania. Dzięki niewielkim kosztom zakupu narzędzi służących do ich produkcji opakowania z polipropylenu komorowego są produkowane na indywidualne zamówienie klienta nawet w niewielkich ilościach. Wyklejanie płyt foliami i możliwość wykonania nadruku ułatwia segregację przechowywanych w nim produktów i jest doskonałym pomysłem na reklamę.

Spienione tworzywo sztuczne

Wykonane ze spienionego tworzywa sztucznego opakowania świetnie nadają się do zabezpieczenia produktów wymagających szeregowego ułożenia w pozycji pionowej podczas transportu. Dzięki technologii perforacji i frezowania nasze pianki mogą być produkowane w różnorodnych i skomplikowanych kształtach, dobrze dopasowując się do wymiarów zabezpieczanych produktów. Z kolei za pomocą doboru pianek o różnej twardości i elastyczności możemy przeciwdziałać rysowaniu produktów przez ich pocieranie podczas transportu.

Wkłady tekstylne

Wykonane są z różnych materiałów w zależności od zadania jakie mają spełniać oraz indywidualnych preferencji klienta. Wkłady tekstylne lepiej sprawdzają się podczas magazynowania lub transportu produktów wrażliwych na zarysowania. Ich atutem jest niewielka waga i możliwość składania w transporcie powrotnym. Dobrze sprawdzają również jako wkłady do metalowych stelaży (wózków), służąc do transportu detali podczas obróbki międzystanowiskowej na halach produkcyjnych.