poniedziałek - piątek
08.00 - 16.00
Powstańców Śl. 64
42-700 Sadów
728 477 180
602 252 015

Wyposażenie szatni

Szafy ubraniowe

Szafy ubraniowe z drzwiami prostymi

Bardzo szeroka gama oferowanych szaf pozwala dobrać odpowiednie wyposażenie do każdej szatni. Posiadamy w ofercie szafy ubraniowe o szerokości od 30cm do 120cm oraz wysokości od 120 do 195cm. Różnorodna konstrukcja mebli dopasowana jest do odmiennych warunków użytkowania tak pod względem wielkości pomieszczeń, jak i wilgotności powietrza. Wszystkie szafy wykonane są z wysokiej jakości blach stalowych zabezpieczonych antykorozyjnie farbami proszkowymi. Kolory dopasowujemy do wymagań klienta i definiujemy je wg palety RAL. Standardowo szafy wyposażone są w zamki blokujące drzwi w jednym lub trzech punktach. Na życzenie montujemy zamki szyfrowe. W każdej komorze znajduje się półka, drążek na ubrania oraz haczyki. W szafkach o szerokości komory 40cm, każda z komór posiada w środku dodatkowy podział na czystą i brudną odzież.

Szafki ubraniowe typu „L”

W pomieszczeniach, gdzie na małej przestrzeni musimy umieścić dużą ilość szafek (kluby fitness, pływalnie, sale gimnastyczne) oferujemy szafki ubraniowe typu „L”. Szafki te mogą być wykonane w wersji na cokole, jak również w zestawie z ławeczką do siedzenia.

W tym asortymencie posiadamy szeroką gamę wymiarową szafek:

  • wysokość 1850mm,
  • szerokość od 300mm do 900mm,
  • głębokość 500mm.

Szafki typu „L” są wykonywane w kilku wersjach:

  • jako szafka pojedyncza (dla dwóch osób),
  • jako szafka podwójna (dla czterech osób),
  • jako szafka potrójna ( dla sześciu osób).

Szafy skrytkowe

Szafy schowkowe, ze względu na odpowiednią estetykę oraz mnogość wzorów znajdują zastosowanie w szatniach pracowniczych, szkołach, jadalniach, pływalniach, halach sportowych oraz klubach fitness. W zależności od przeznaczenia oferujemy szafki z różną ilością schowków w pionie oraz poziomie.

Szafki posiadające po dwa schowki w pionie najszersze zastosowanie znajdują w wyposażeniu szkół, przedszkoli oraz hal sportowych.

Standardowe wymiary:

  • wysokość 1850mm,
  • szerokość od 300mm do 900mm,
  • głębokość 500mm.
Ilość schowków od 2 do 6 w zależności od szerokości szafki.

Ławki i podstawy

Nieodłącznym elementem wyposażenia szatni w zakładzie pracy, jak również obiektach sportowych, oświatowych są ławki wolno stojące jak również w postaci podstaw pod szafy ubraniowe. Ławki proponowane przez nas są wykonane z solidnych profili stalowych malowanych proszkowo. Siedziska mogą być wykonane z listew drewnianych lub też płyt laminowanych tworzywem sztucznym (ABS). Bardzo szeroka gama produktów pozwala zaproponować wyposażenie praktycznie w każdej szatni.